Parduodu verslą

Parduodamas verslas – tai puiki galimybė įsigyti įmonę, kuri jau yra pradėjusi veiklą ar net įsitvirtinusi rinkoje. Tai leis sutaupyti laiko ir energijos, kurių reikėtų kuriant naują įmonė nuo nulio. Mūsų svetainėje parduodamam verslui būdingas aukštas pelningumas, todėl tai gali būti puiki investicija. Tačiau čia verslą parduoda ir kitokie verslai: nauji, dar nepradėję vykdyti veiklos. Taip pat parduodamos tik įmonės, kas taip pat gali sutaupyti laiko ir pinigų, nes jums nereikės steigti įmonės pradedant verslą.

Verslo pardavimas be mūsų pagalbos gali būti gana sudėtingas procesas, kurio metu galite susidurti su daugybe kliūčių.

Pirma kliūtis, su kuria galite susidurti parduodant verslą ne per ParduodamiVersla.lt, yra surasti potencialius pirkėjus. Tai gali būti sudėtinga, nes galima susidurti su sunkumais randant kitą vietą, kurioje rinktųsi verslo pardavimu susidomėję žmonės. ParduodamiVersla.lt ir kiti parduodamo verslo skelbimų portalų yra geriausia išeitis surasti potencialius pirkėjus.

Kita pasitaikanti kliūtis parduodant verslą, kurios negalima ignoruoti, yra kainos nustatymas. Tai gali būti sudėtinga, nes nustatant verslo kainą turite atsižvelgti į daugybę veiksnių, pavyzdžiui, verslo veiklos tipą, rinkos sąlygas, konkurenciją ir pan. ParduodamiVersla.lt gali pagelbėti, nes kartais gali užtekti pasižiūrėti į panašaus pobūdžio verslų pardavimo kainą šioje svetainėje.

Paskutinė kliūtis yra susijusi su mokesčiai pardavus verslą. Tai gali būti sudėtinga, nes turite būti susipažinę su įvairiais taikomais mokesčiais, jų lengvatomis ir kaip geriausia juos sumokėti. ParduodamiVerslai.lt bendruomenė ir mūsų komandos ekspertų paruošti verslo patarimais ir įvairi naudinga informacija padės sėkmingai ir efektyviai parduoti verslą.

ParduodamiVerslai.lt – svetainė, kuri padės įsigyti naują ar jau savo vertę įrodžiusį verslą. Čia parduodami internetiniai verslai (elektroninės parduotuvės, dropshipping’o verslai, svetainių kūrimo ir rinkodaros įmonės…) ir gamybos bei paslaugų sferos verslai ir įmonės.